Co o naszej  firmie warto wiedzieć…

Nasza firma działa w branży sprzedaży kostki brukowej i wszelkiego rodzaju ogrodzeń. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Drewbet, Kost-bet, Konekt oraz Bruk. Dzięki ekspozycji na placu wystawowym poznacie najnowsze, rynkowe trendy. W swojej ofercie mamy szeroki wybór możliwości. Podejmujemy się realizacji zleceń typowych, jak również tych nietuzinkowych, wyjątkowych czy szalonych pomysłów.

Zajmujemy się układaniem kostki brukowej, budujemy murki oporowe, tarasy, montujemy oświetlenie, fontanny oraz budujemy strumienie i kaskady. Możemy stworzyć dla Państwa każdy rodzaj ogrodu, czy to nowoczesny, czy klasyczny, czy też stylizowany. Realizując zlecenia, stawiamy nacisk na najwyższą jakość stosowanych materiałów oraz wykonywanej usługi, bazując na zdobytych doświadczeniach i kierunkowym wykształceniu. Dzięki współpracy z lokalnymi producentami nasze ceny są atrakcyjne, a towary wysokogatunkowe.

Dlaczego my…

Firma Centrum Architektury Posesyjnej jest odpowiedzią na Państwa potrzeby związane z kompleksowym zaaranżowaniem przestrzeni wokół posesji. Sukcesywnie powiększamy asortyment, nawiązując współpracę z nowymi producentami, aby klienci mieli możliwość wyboru właściwego materiału. Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze klienta, a odpowiedzialność i uczciwość decydują o trwałości firmy i zaufaniu ze strony Klientów i Partnetów biznesowych.

Kostka brukowa sprzedaż

#kostkabrukowa; #płytytarasowe; #galanteriabetonowa; #ażury; #kostkiprzemysłowe

Pustaki ogrodzeniowe sprzedaż

#pustakłupany; #pustakgładki; #elementystalowe; #drewbet; #kostbet #konekt #bruk

Gdzie się znajdujemy???

Siedzibę naszej firmy i plac wystawowy znajdziecie Państwo w miejscowości Rudziczka położonej przy trasie Żory – Pszczyna. Jeżeli myślicie o budowie ogrodzenia, lub chcecie utwardzić Waszą posesję kostką brukową, to zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. W razie potrzeby prosimy o kontakt. Sprawimy, że codzienne wejście do ogrodu będzie budzić w Was poczucie ekscytacji!