Architektura ogrodowa

Architektura ogrodowa powinna stanowić spójną całość z występującą na danym obszarze roślinnością oraz zabudową. Składają się na nią elementy, które nie tylko zdobią, ale i zwiększają funkcjonalność terenów zielonych, w tym m.in. fontanny czy altany. Wprowadzając odpowiednio dobrane elementy małej architektury do ogrodu, podnosimy tak naprawdę jakość naszego życia. Mała architektura pomaga bowiem podzielić ogród na strefy oraz pozwala stworzyć w nim dogodne warunki do odpoczynku czy zabawy z dziećmi. Dzięki niej możemy także wystylizować ogród, np. w stylu wiejskim, japońskim czy śródziemnomorskim.

Mała architektura ogrodowa wykonywana jest z różnego typu materiałów, w tym z drewna, betonu, metalu czy kamienia naturalnego. Znajduje zastosowanie nie tylko w przydomowych ogrodach, ale również i parkach. W ramach naszych usług wykonujemy m.in. innymi ławki, ozdobne murki, donice i gazony kwiatowe. Ponadto jesteśmy w stanie zbudować także kominki zewnętrzne i wędzarnie oraz grille ogrodowe.

Elementy architektury ogrodowej tworzymy w oparciu o indywidualne wytyczne Klientów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i fachowej wiedzy, jesteśmy też w stanie doradzić Państwu wybór najlepszego rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do współpracy. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.